Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Radni VIII Kadencji Rady Miasta Szczecin

Imię i nazwisko
Agnieszka Kurzawa
Okręg wyborczy:
III
Głosy w wyborach:
1466
Status:
Powołany
Data powołania:
2018/11/22
E-mail:
agnieszka.kurzawa@rada.szczecin.pl
Funkcja w Radzie:
Radny
Przynależność klubowa:
Prawo i Sprawiedliwość

Agnieszka Kurzawa

Urodziłam się w 1991 roku w Szczecinie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów magisterskich na kierunku pedagogika - specjalizacja pedagog szkolny, licencjackich w specjalizacji Edukacja Elementarna i Integracyjna. Posiadam tytuł Master of Business Administration. Stale poszerzam kwalifikacje w dziedzinie zarządzania, audytowania, zasobów ludzkich. Ukończyłam w tym zakresie studia podyplomowe: menadżer ds. controllingu i audytu, auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań PN-EN ISO 9001:2015, specjalista Human Resources oraz wiele szkoleń m.in. prowadzonych przez Akademię Jakości QM Mentor Szczecin. Aktualnie pracuję w spółce Polskie Terminale, w której jednocześnie odpowiadam za rozwój Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego. W swoim doświadczeniu zawodowym nabyłam umiejętności w zakresie administracji publicznej poprzez pracę w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim. Podczas studiów odbyłam staż w Parlamencie Europejskim, dzięki czemu poznałam w praktyce funkcjonowanie polityki wewnętrznej i zewnętrznej UE. Ponadto od 2017 roku jestem członkiem Rady Programowej TVP3 Szczecin, od 2020 roku członkiem Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych w Szczecinie, członkiem Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje" w Szczecinie. Z Prawem i Sprawiedliwością jestem związana od 2010 roku.

facebook: agnieszka.kurzawa2
twitter: @akurzawa91
 

 

* Wszystkie powyższe informacje i dane zostały przygotowane przez Radną
 

udostępnił: Biuro Rady Miasta, wytworzono: 2018/11/21, odpowiedzialny/a: Edyta Sowińska, wprowadził/a: Marta Klimek, dnia: 2021/07/23 13:44:45
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Marta Klimek 2021/07/23 13:44:45 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2021/07/23 13:23:30 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/11/12 13:19:25 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/11/12 12:31:54 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2020/05/11 11:15:17 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/09/13 10:23:08 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/25 09:51:10 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2019/01/25 09:43:26 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/12/18 14:52:01 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/12/18 14:50:02 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/12/13 12:50:31 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/11/30 11:58:09 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/11/29 10:53:49 modyfikacja wartości
Marta Klimek 2018/11/26 13:53:10 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2018/11/21 14:29:22 modyfikacja wartości
Edyta Sowińska 2018/11/21 14:05:20 nowa pozycja

Przynależność do Komisji:

Nazwa komisji Rodzaj komisji Uchwała Funkcja w Komisji
Komisja ds. Zdrowia i Pomocy Społecznej Stała   Uchwała Nr I/4/18   Członek  
Komisja ds. Edukacji Stała   Uchwała Nr I/4/18   Członek  

Statystyki interpelacji i zapytań

RodzajIlośćKadencja
Interpelacja433VIII
Zapytanie142VIII

Interpelacje i zapytania radnych

Numer Tytuł Rodzaj Data wpływu Interpelujący Data odpowiedzi
3257 Dot. naprawy chodnika przy ul. B. Krzywoustego Zapytanie 2021/10/27 Kurzawa   Agnieszka  
3256 Dot. tablicy systemu zarządzania ruchem przy pl. Zwycięstwa Zapytanie 2021/10/27 Kurzawa   Agnieszka  
3255 Dot. złego stanu technicznego ul. Niepołomickiej Interpelacja 2021/10/27 Kurzawa   Agnieszka  
3253 Dot. ogródków gastronomicznych Zapytanie 2021/10/27 Kurzawa   Agnieszka  
3252 Dot. parkowania przy skwerze im. F. Ackermanna Zapytanie 2021/10/26 Kurzawa   Agnieszka  
>> więcej  



Oświadczenia majątkowe radnych

KategoriaData złożeniaDokument
Radni miasta - radni VIII kadencji2021-04-28 
Radni miasta - radni VIII kadencji2020-05-28 
Radni miasta - radni VIII kadencji2019-04-29 
Radni miasta - radni VIII kadencji2018-12-19