Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 74021161

Aktualna strona: 295194

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3754967146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze351329911648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek24656730
6Nabór na stanowiska22950581866
7Uchwały Rady Miasta2261837740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin21892999941
9Interpelacje i zapytania radnych20307230
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19605621534
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201017819810
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1485448185122
13Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201414641540
14Informacje o wyniku naboru142040017211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13362601814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213188037080
19Urząd Miasta Szczecin12846752654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12418549314
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12133972058
22Informacje o wyniku naboru118903450334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10297372525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10285870
26Mała dotacja do 10 tys. zł9241760
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8629157151
29Biuro Obsługi Interesantów8426534550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego72461311696
31Rada Miasta Szczecin7038662496
32Plany i raporty69604812557
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.691933130825
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6648181641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6632462180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6474103639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231101765
39Sesje Rady Miasta5913310
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.56562533227
41Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5631580
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5585413418
43Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125550510
45Dotacje5438032661
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.53584375919
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5324710
48Strona główna51894912
49Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5029411779
50Urząd Stanu Cywilnego4918883885
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin