Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 72427711

Aktualna strona: 294848

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3697516146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze348478211648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek23125420
6Nabór na stanowiska22780351866
7Uchwały Rady Miasta2230336740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin20859049941
9Interpelacje i zapytania radnych19501410
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19479281534
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201017255000
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1482464185122
13Informacje o wyniku naboru140634217211
14Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201413986510
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13262571814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213178657080
19Urząd Miasta Szczecin12794042654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12293209312
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12132152058
22Informacje o wyniku naboru117191350334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10035962525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin9421130
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Mała dotacja do 10 tys. zł8941190
28Ogłoszenia konkursów ofert8530087151
29Biuro Obsługi Interesantów8375864550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego71224911696
31Rada Miasta Szczecin6962942496
32Plany i raporty69235612557
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.683123130825
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6624281641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6616032180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6414903639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231021764
39Sesje Rady Miasta5913310
40Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.55942233227
41Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
42Biuro Dialogu Obywatelskiego5568013418
43Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125514760
44Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5461350
45Dotacje5420802661
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.52789675919
47Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5195770
48Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5017301778
49Urząd Stanu Cywilnego4872733885
50Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4853793987
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin