Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4315397
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3823662
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3737630
6Interpelacje i zapytania radnych3322696
7Uchwały Rady Miasta2528908
8Nabór na stanowiska2423871
9Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102367023
10Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
11Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142215159
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2052839
13Informacje o wyniku naboru1550228
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1523835
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1430081
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Informacje o wyniku naboru1378031
18Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1346769
19Strona główna1346619
20Urząd Miasta Szczecin1341356
21Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1340304
22Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121328611
23Mała dotacja do 10 tys. zł1319029
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215486
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1062134
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1046426
28Strona główna1009691
29Ogłoszenia konkursów ofert998444
30Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego908208
32Biuro Obsługi Interesantów883183
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.790176
34Sesje Rady Miasta765808
35Rada Miasta Szczecin756061
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji751084
37Plany i raporty733125
38Wyjaśnienia treści SIWZ718778
39Wydział Oświaty692469
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego689827
41Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin679892
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.666480
43Interpelacje i zapytania radnych655682
44Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin652041
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.642668
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.625578
47Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623498
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.614735
49Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta608492
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.594086