Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 79649463

Aktualna strona: 296347

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3945598146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze360911911649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek29647830
6Interpelacje i zapytania radnych23798890
7Uchwały Rady Miasta2360067740454
8Nabór na stanowiska23478891866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20014071535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201019786280
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201417212450
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1497357185122
14Informacje o wyniku naboru147455317211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13686681814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213219527080
19Urząd Miasta Szczecin13041112654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12844419317
21Informacje o wyniku naboru125572450334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12140662058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin11260442527
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10416860
26Mała dotacja do 10 tys. zł10331780
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert9088237151
29Biuro Obsługi Interesantów8570044550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego77899411696
31Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.727163130825
32Strona główna72694746
33Rada Miasta Szczecin7224382496
34Plany i raporty70870012557
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6731391641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6686532180
37Wydział Oświaty6643623639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6246230
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231211765
41Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.59251633227
42Sesje Rady Miasta5913310
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5790740
44Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego5718480
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.56680675919
46Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125663550
47Biuro Dialogu Obywatelskiego5657003418
48Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
49Dotacje5508182662
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin533898949
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin