Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4445399
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4393749
5Interpelacje i zapytania radnych4052448
6Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3838271
7Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102614677
8Uchwały Rady Miasta2594597
9Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142506536
10Nabór na stanowiska2469206
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2090032
13Informacje o wyniku naboru1610786
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1540705
15Mała dotacja do 10 tys. zł1488379
16Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1470898
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1468388
18Informacje o wyniku naboru1465065
19Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1383994
21Urząd Miasta Szczecin1372439
22Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121348009
23Strona główna1346619
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1303409
25Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1216285
26Strona główna1214205
27Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1074632
29Ogłoszenia konkursów ofert1049056
30Sesje Rady Miasta1016722
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego969527
32Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
33Biuro Obsługi Interesantów892699
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.837847
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji835982
36Wyjaśnienia treści SIWZ819856
37Rada Miasta Szczecin776293
38Plany i raporty747378
39Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.735798
40Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin724978
41Wydział Oświaty708327
42Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego699936
43Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta695265
44Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin691256
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.680684
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.678563
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.667726
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.656120
49Interpelacje i zapytania radnych655682
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2013 r.634409