Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4058737146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze364509011649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek31900290
6Interpelacje i zapytania radnych26494800
7Uchwały Rady Miasta2433805740454
8Nabór na stanowiska23725681866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201021087590
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20169401535
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201418877270
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1506651185122
14Informacje o wyniku naboru149772817211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13885891814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213233947080
19Urząd Miasta Szczecin13163192654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin13050599322
21Informacje o wyniku naboru129209050334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12144982058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin11986982527
24Mała dotacja do 10 tys. zł11244200
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10487600
27Ogłoszenia konkursów ofert9394177151
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
29Biuro Obsługi Interesantów8651974550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego82424411696
31Strona główna81666469
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.750025130825
33Rada Miasta Szczecin7334912496
34Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego7303360
35Plany i raporty71787212557
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6781961641
37Wydział Oświaty6743003639
38Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6725772180
39Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6624860
40Interpelacje i zapytania radnych65568228622
41Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231371766
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.6108680
43Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.60998933227
44Wyjaśnienia treści SIWZ6064850
45Sesje Rady Miasta5913310
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.58750775919
47Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin576116949
48Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125708080
49Biuro Dialogu Obywatelskiego5696973418
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5605360