Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 70828205

Aktualna strona: 294471

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3636008146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze345857311639
5Nabór na stanowiska22616701865
6Uchwały Rady Miasta2212147740452
7Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek21875440
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin19768229941
9Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19355071534
10Interpelacje i zapytania radnych18786590
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201016726400
12Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1479893185122
13Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
14Informacje o wyniku naboru139356917211
15Strona główna134661940
16Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201413381440
17Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213174997079
18Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13154361814
19Urząd Miasta Szczecin12747432654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12195539309
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12130162058
22Informacje o wyniku naboru115611850330
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Osoby wydające decyzje administracyjne1033279130572
25Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin9717942523
26Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
27Mała dotacja do 10 tys. zł8605350
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin8580770
29Ogłoszenia konkursów ofert8431877151
30Biuro Obsługi Interesantów8320414550
31Kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych oraz pracownicy tych jednostek wydający decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta75306652426
32Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego69861011696
33Rada Miasta Szczecin6894582495
34Plany i raporty68875112556
35Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.675046130825
36Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6600041641
37Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6597872180
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Wydział Oświaty6355733639
40Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6230931763
41Sesje Rady Miasta5913310
42Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5545023417
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.55269233227
45Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125477740
46Dotacje5403092661
47Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5282320
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.52077775919
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5070520
50Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5004961778
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin