Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4367821
4Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3988287
5Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3769579
6Interpelacje i zapytania radnych3572395
7Uchwały Rady Miasta2551398
8Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102446283
9Nabór na stanowiska2439291
10Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20142308072
11Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
12Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2065019
13Informacje o wyniku naboru1568388
14Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1529146
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1444414
16Informacje o wyniku naboru1407520
17Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
18Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1385338
19Mała dotacja do 10 tys. zł1377459
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1359607
21Urząd Miasta Szczecin1350510
22Strona główna1346619
23Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121335760
24Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1215751
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1141342
26Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
27Strona główna1083552
28Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1066579
29Ogłoszenia konkursów ofert1017181
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego929754
31Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
32Biuro Obsługi Interesantów886487
33Sesje Rady Miasta840608
34Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.806005
35Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji778491
36Rada Miasta Szczecin762869
37Wyjaśnienia treści SIWZ755565
38Plany i raporty738013
39Wydział Oświaty697646
40Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego693824
41Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.687884
42Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin682787
43Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin677670
44Interpelacje i zapytania radnych655682
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.655267
46Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.639741
47Protokoły z posiedzeń komisji Rady Miasta637024
48Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.635037
49Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623611
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2012 r.613603