Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4001937146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze363128711649
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek30987380
6Interpelacje i zapytania radnych25186700
7Uchwały Rady Miasta2400095740454
8Nabór na stanowiska23635671866
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201020495400
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze20118081535
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201418108660
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1502619185122
14Informacje o wyniku naboru148940517211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13795581814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213229697080
19Urząd Miasta Szczecin13110322654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12951529318
21Informacje o wyniku naboru127665950334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12142772058
23Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin11637182527
24Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
25Mała dotacja do 10 tys. zł10798970
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10455710
27Ogłoszenia konkursów ofert9263697151
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
29Biuro Obsługi Interesantów8614664550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego80229511696
31Strona główna77301855
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.738064130825
33Rada Miasta Szczecin7279372496
34Plany i raporty71290012557
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6757881641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6707272180
37Wydział Oświaty6696573639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego6538650
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6443570
41Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231241765
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.60127233227
43Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5947620
44Sesje Rady Miasta5913310
45Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.57690875919
46Wyjaśnienia treści SIWZ5707300
47Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125687940
48Biuro Dialogu Obywatelskiego5679873418
49Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin555094949