Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 75704468

Aktualna strona: 295551

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3815885146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze354795611648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek26697060
6Nabór na stanowiska23140801866
7Uchwały Rady Miasta2293790740454
8Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22194979941
9Interpelacje i zapytania radnych21270830
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19752501535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201018443110
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201415416210
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1489020185122
14Informacje o wyniku naboru144082517211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Strona główna134661940
17Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13463821814
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213192947080
19Urząd Miasta Szczecin12906132654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12548529314
21Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12135652058
22Informacje o wyniku naboru121020550334
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10565232525
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10337150
26Mała dotacja do 10 tys. zł9540520
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8726077151
29Biuro Obsługi Interesantów8475104550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego74124911696
31Rada Miasta Szczecin7088092496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.701711130825
33Plany i raporty69956812557
34Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6673741641
35Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6648842180
36Interpelacje i zapytania radnych65568228622
37Wydział Oświaty6535163639
38Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231121765
39Sesje Rady Miasta5913310
40Strona główna58361318
41Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji5806880
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.57305633227
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5603683418
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125585000
45Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
46Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5461380
47Dotacje5451672662
48Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.54492375919
49Mapa Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin5041061779
50Nieruchomości Miasta Szczecin do zbycia4986873987
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin