Przejdź do głównego menu Przejdź do treści

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłon
1Strona główna6170337
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek4617715
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin4155812
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze3673555
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek3423097
6Interpelacje i zapytania radnych2829010
7Uchwały Rady Miasta2464440
8Nabór na stanowiska2390632
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin2229782
10Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-20102178578
11Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze2027891
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-20141980772
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1512205
14Informacje o wyniku naboru1511436
15Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin1405625
16Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)1395305
17Strona główna1346619
18Urząd Miasta Szczecin1324473
19Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.20121324346
20Informacje o wyniku naboru1317617
21Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin1316823
22Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin1247998
23Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta1214850
24Mała dotacja do 10 tys. zł1193319
25Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego1106998
26Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin1052778
27Ogłoszenia konkursów ofert957536
28Ogłoszenia Prezydenta Miasta919365
29Strona główna875532
30Biuro Obsługi Interesantów873439
31Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego854645
32Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego847486
33Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.762254
34Rada Miasta Szczecin740225
35Plany i raporty723095
36Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji688542
37Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego682272
38Wydział Oświaty680836
39Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin674823
40Interpelacje i zapytania radnych655682
41Wyjaśnienia treści SIWZ638332
42Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.626019
43Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie623259
44Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.619198
45Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin601665
46Sesje Rady Miasta600228
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.598178
48Sesje Rady Miasta591331
49Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 2012576640
50Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.574787