Statystyka dostępu

Ilość wizyt: 77412272

Aktualna strona: 295928

Wydrukowano: 2677

Najczęściej odwiedzane rozdziały

Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna61703372269
2Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek461771512251
3Postępowania Urzędu Miasta Szczecin3872668146358
4Ogłoszenia Prezydenta Miasta o naborze357578011648
5Ogłoszenia dyrektorów (kierowników) jednostek28191130
6Nabór na stanowiska23299851866
7Uchwały Rady Miasta2317887740454
8Interpelacje i zapytania radnych22314200
9Zamówienia Publiczne Gminy Miasto Szczecin22297829941
10Wolne kierownicze stanowiska urzędnicze oraz wolne stanowiska urzędnicze19875461535
11Interpelacje i zapytania radnych - V kadencja 2006-201019028000
12Interpelacje i zapytania radnych - VI kadencja 2010-201416183850
13Sprzedaż Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin1492818185122
14Informacje o wyniku naboru145585617211
15Wolne stanowiska kierowników miejskich jednostek organizacyjnych (wolne kierownicze stanowiska urzędnicze)13953051031
16Wydziały i Biura Urzędu Miasta Szczecin13557691814
17Strona główna134661940
18Ogłoszenia o przetargach na nieruchomości/wyniki przetargów publikowane do dnia 01.04.201213211017080
19Urząd Miasta Szczecin12963082654
20Postępowanie jednostki komunalnej Gminy Miasto Szczecin12686629315
21Informacje o wyniku naboru123189950334
22Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Miasta12137792058
23Archiwum aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego11069987159
24Archiwum postępowań Urzędu Miasta Szczecin10857262527
25Rejestr umów zawartych przez Gminę Miasto Szczecin - Urząd Miasta Szczecin10371540
26Mała dotacja do 10 tys. zł9849910
27Ogłoszenia Prezydenta Miasta9193659113
28Ogłoszenia konkursów ofert8813147151
29Biuro Obsługi Interesantów8518004550
30Aktualności Biura Dialogu Obywatelskiego75976511696
31Rada Miasta Szczecin7145672496
32Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2007 r.712851130825
33Plany i raporty70396712557
34Strona główna67375727
35Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6701261641
36Jednostki Organizacyjne Gminy Miasta Szczecin6665892180
37Wydział Oświaty6585883639
38Interpelacje i zapytania radnych65568228622
39Elektroniczny Urząd Administracji Publicznej w Szczecinie6231141765
40Posiedzenia Komisji Rady Miasta Szczecin VIII Kadencji6015930
41Sesje Rady Miasta5913310
42Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2009 r.58102133227
43Biuro Dialogu Obywatelskiego5624743418
44Archiwum informacji o przetargach na nieruchomości do czerwca 20125612210
45Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2011 r.5605260
46Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta5571955569
47Uchwały Rady Miasta uchwalone w 2008 r.55550975919
48Dotacje5467222662
49Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin z 2010 r.5129820
50Archiwum postępowań jednostek komunalnych Gminy Miasto Szczecin509927949
© Urząd Miasta Szczecin link zewnętrzny Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt. Pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin