Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej BIP UM
  •  

Prezydent Miasta

  • Nazwisko i imięE-mailStanowiskoPokójTelefon

  • Krzystek Piotrpkrzyst@um.szczecin.plPrezydent Miasta Szczecin100fax 91 4245855, 91 4225332, kom. 693393393, 91 4245204

  • Przepiera Michałmprzepie@um.szczecin.plZastępca Prezydenta Miasta Szczecin102kom. 607573418, fax  91 4230806, 91 4351100

  • Soska Krzysztofksoska@um.szczecin.plZastępca Prezydenta Miasta Szczecin10291 4245208, 91 4223927, fax  91 4230806, kom. 603181842

  • Szotkowska Annaaszotkow@um.szczecin.plZastępca Prezydenta Miasta Szczecin16591 4245050, fax  91 4221129, kom. 603323033

  • Wacinkiewicz Danieldwacin@um.szczecin.plZastępca Prezydenta Miasta Szczecin17091 4245209, fax 91 4245207, kom. 607211751

  • Pudło-Żylińska Dorotadpudlo@um.szczecin.plSkarbnik Miasta11891 4245212

  • Słoka Ryszardrsloka@um.szczecin.plSekretarz Miasta115kom. 697920927, 91 4245200, fax  91 4222340